Ta prezentacja nie ma sobie równych! Narzędzia i tipy do super prezentacji

Znajdziesz tu zestawienie narzędzi online, które wykorzystasz do przygotowania prezentacji!

Monika Chutnik
Ta prezentacja nie ma sobie równych! Narzędzia i tipy do super prezentacji

Czyż mówiąc o Waszej wizji zarządzania i zmiany nie chcielibyście mieć najbardziej wypasionych prezentacji na zobrazowanie Waszych słów?

Żal byłoby mi nie zachować gdzieś linków do tych fantastycznych narzędzi. Znajdziecie tu przegląd narzędzi, które pozwolą Wam wzbogacić i doszlifować każdą prezentację online.


Jeśli szukasz narzędzi i inspiracji do prowadzenia spotkań online, to zapraszam Cię TUTAJ.


Najpiękniejsze materiały graficzne. Canva.

Mam dwie lewe nogi i ręce jeśli chodzi o dobieranie form i kolorów, tak przynajmniej nauczyłam się o sobie myśleć. Jednak praca z Canvą daje zawsze dobry efekt. Przez wiele lat korzystałam w wersji darmowej, ostatecznie nasza ETTA zdecydowała się na zakup większego pakietu, który daje możliwość edycji video czy dostęp do ogromnego banku zdjęć. Canva pozwala nam tworzyć wszelkiego rodzaju materiały graficzne w doskonałym balansie. Można bazować na licznych istniejących szablonach lub stworzyć materiał samodzielnie, z gotowych elementów, które dopasowujemy do swojego brandingu. Uwielbiam to, że z Canvy tak łatwo korzysta się przez komórkę. To doskonała opcja na pracę w terenie!

O! Teraz jest już dostępna także po polsku! Super 🙂 www.canva.com oraz canva po polsku.

Twój unikatowy kleks. Blobs.

Lubisz, gdy najważniejsze punkty na Twojej prezentacji zaakcentowane są takim fajnym tłem, koniecznie nieregularnym, unikatowym, nie jakieś zwykłe kółko lub prostokąt? W aplikacji Blobs możesz wygenerować sobie własnego kleksa, dodatkowo określając rozmaite jego parametry. blobs.app

Prezentacja na wypasie. Prezi.

To program, którego celem jest zapewnić Uczestnikom Twojej prezentacji wyjątkowe wrażenia. Cały czas zachwyca mnie jego nieszablonowość i znajdowanie nowych płaszczyzn tej – wydawałoby się – otrzaskanej czynności jaką jest prezentowanie treści. Prezentacje, jakie widziałam z zastosowaniem prezi ostatnio, niewiele różnią się od profesjonalnych newsów z wyświetlaną treścią graficzną. Wow! prezi.com

Najpiękniejsze zdjęcia gratis. Unsplash.

Spotkałam się z opinią, że bazy darmowych zdjęć to bazy brzydkich zdjęć… Na szczęście ktoś mi polecił Unsplash. Od kilku lat szukam zdjęć tylko tam. unsplash.com

 

Z jakich narzędzi korzystamy jako firma?

Nasze ettowe decyzje poszły w kierunku profesjonalnego pakietu Canva i zdjęć Unsplash. Osobiście lubię mieć dopracowane i schludne prezentacje, ale nie jestem super grafikiem. W moim przekonaniu liczą się treści, a strona graficzna slajdu nie powinna im przeszkadzać. Fajnie że jest trochę gotowych narzędzi, którymi można się posiłkować.

Ten artykuł powstał jako drugi w cyklu Narzędzia do spotkań online. 📩 Zapisz się na newsletter OKDP żeby nie przegapić następnych!

 

Z czego Ty chętnie korzystasz, co polecasz? Napisz proszę w komentarzu! 🙂

 

Photo by Christin Hume on Unsplash

Img
Nie przegap nowych treści! Bądź zawsze O Krok Do Przodu
Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach i podcastach. Nie zapomnij potwierdzić subskrypcji klikając w maila, którego ode mnie dostaniesz - dopiero wtedy naprawdę znajdziesz się wśród odbiorców :-)

Skomentuj artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Czytaj również