Cześć! Jestem Monika Chutnik

Cześć! Jestem Monika Chutnik

Pomagam ludziom, zespołom i organizacjom rozwijać swoje kompetencje zarządzania i współpracy tak, by lepiej radzili sobie w międzynarodowym i międzykulturowym, często wirtualnym środowisku biznesu.

Wyobrażam sobie, że w ten sposób świat robi krok do przodu… 😀

Chociaż zajmuję się tym od prawie 20 lat, zdałam sobie sprawę z tego gdy na dobre stanęła na nogi moja firma ETTA. Teraz pracuję nad sposobami, w jaki moje działania mogłyby być jeszcze bardziej zaraźliwe 😉 Ten portal i podcast są eksperymentem w tym właśnie zamiarze 😊

Jako Rozwojowiec – Trener, Diagnosta, Coach, a wreszcie Mówca i Konsultant – pracowałam w kilku większych firmach wewnętrznie, później znacznie więcej firm stało się moimi Klientami. Są to zwykle duże międzynarodowe organizacje – na przykład amerykańskie Hewlett Packard, IBM, INFOR czy Becton Dickinson, niemieckie Viessmann, VW Bank, szwedzkie VOLVO IT czy IKEA Industry, francuskie Capgemini lub hindusko-belgijski ArcelorMittal, którym pomagam przekuwać ludzką i kulturową różnorodność w efekty zespołu. W mojej pracy uwielbiam spotkania z bardzo bystrymi ludźmi i następne kroki, jakie dzięki pracy ze mną są w stanie wykonać.

Pracuję w języku polskim, angielskim i niemieckim, wirtualne sesje prowadziłam dla liderów z sześciu kontynentów, a sesje „w realu” w kilkunastu krajach: Polska, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Łotwa, Rumunia, Bułgaria, Węgry, Chorwacja,  USA i Maroko.

Moje obszary pracy to rozwój mądrych liderów, zarządzanie międzykulturowe, wirtualna międzynarodowa współpraca na co dzień. Jeśli Twoja organizacja potrzebuje wsparcia w tym zakresie, śmiało skontaktuj się ze mną przez social media lub też najlepiej skieruj się bezpośrednio do firmy ETTA Leadership & Culture.

A jeśli bardzo pragniesz dowiedzieć się więcej szczegółów na mój temat, znajdziesz je na mojej profilowej stronce monikachutnik.pl

Img
Nie przegap nowych treści! Bądź zawsze O Krok Do Przodu
Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach i podcastach. Nie zapomnij potwierdzić subskrypcji klikając w maila, którego ode mnie dostaniesz - dopiero wtedy naprawdę znajdziesz się wśród odbiorców :-)