Jak dobrze się czuć, pracując zdalnie? Dowiedz się, co pomaga w wirtualnej pracy

Nie taka praca zdalna straszna jak ją malują 😉 Moją intencją jest zebranie w tym cyklu wskazówek na to, by czuć się dobrze pracując z domu.

Monika Chutnik
Jak dobrze się czuć, pracując zdalnie? Dowiedz się, co pomaga w wirtualnej pracy

Gdy zaczynasz pracę w wirtualnym kontekście, może się to wydawać nieco przytłaczające. Jest to nowa sytuacja i – zwłaszcza jeśli nie pracowałaś zdalnie dotychczas – może być dla Ciebie oszołomieniem. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: to uczucie kiedyś minie. Do wszystkiego można przyzwyczaić się z czasem. Ja pracuję zdalnie już od wielu lat i to raczej powrót do regularnej przestrzeni biurowej mógłby być dla mnie wyzwaniem 😅 Wszystko jest kwestią nawyku.

 

Poznaj szereg sposobów na to, jak polubić i docenić pracę zdalną – a jeśli wolisz: jak nie oszaleć, pracując z domu 😆

 

Ale jeśli masz wybór męczyć się dłużej lub krócej, po co miałabyś wybierać opcję „dłużej”? Już teraz poznaj szereg sposobów na to, jak polubić i docenić pracę zdalną – a jeśli wolisz: jak nie oszaleć, pracując z domu 😆 W każdym z małych tekstów na ten temat znajdziesz co najmniej jeden sposób, który sprawdza się innym i co najmniej jedno ćwiczenie lub wskazówkę, które możesz wykorzystać dla poprawy własnego komfortu.

To co? Nie czekaj! Czytaj i działaj 🏃‍♀️🏃‍♂️ A jeśli znasz i stosujesz jeszcze inne sposoby na poprawę samopoczucia lub/i efektywności, pracując z domu – bardzo proszę podziel się nimi w komentarzu pod postem. Dzięki temu inni będą mogli poczuć się lepiej także dzięki Tobie!

Kliknij w któryś z linków poniżej. Pracę nad tą serią artykułów zaczęłam niedawno, więc licz na to, że będą się tutaj pojawiać nowe tematy! Nie przegap i 👉 zapisz się na newsletter (link na głównej stronie O Krok Do Przodu) lub 👉 śledź mój fanpage na facebooku lub 👉 mój profil na LinkedIn (wybierz opcję „Follow”).

 

  • Pomyśl racjonalnie i… podsumuj zalety

  • To, co masz w głowie

  • Codzienny kontakt

  • Twoje emocje i potrzeby

 

👍 Podziel się linkiem z koleżanką lub kolegą, której lub któremu ten test może się ogromnie przydać! 👍

Co jeszcze widziałabyś na tej liście? Podrzuć Twoją dobrą praktykę lub pomysł! ❤️💛💚

Img
Nie przegap nowych treści! Bądź zawsze O Krok Do Przodu
Zapisz się na mój newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach i podcastach. Nie zapomnij potwierdzić subskrypcji klikając w maila, którego ode mnie dostaniesz - dopiero wtedy naprawdę znajdziesz się wśród odbiorców :-)

Skomentuj artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Czytaj również