Nowy rok przywitał mnie świetną wiadomością.
Słucham podcastów OKDP od jakiegoś czasu z dużym zainteresowaniem a tu proszę – ETTA będzie prowadzić trening w firmie, w której pracuje i będę miał okazję dowiedzieć się czegoś więcej od Was nie tylko z pocastów 🙂
Przesyłam Noworoczne pozdrowienia i kłaniam się nisko z wdzięcznością za taką wartościową wiedzę jaką się dzielicie

Bardzo dobrze sie Was słucha. Dzieki za mowienie ludzkim jezykiem o tym co ludzie w codziennym jezyku często pomijają, z bardzo różnych powodów.

Monika, dzięki wielkie za Twoj artykuł o motywowaniu! Super się czytało i dał mi do myślenia 👍👏😁

Dzięki za to Monika Chutnik! Zawsze warto sobie przypomnieć 🙂

Polecam ten podcast 🙂 Wysłuchałam do końca i naprawdę masa przydatnych wskazówek!

Masa inspiracji i pomysłów na aktywności przed sesjami i pomiędzy modułami – aspekt często pomijany, a tak istotny w angażowaniu uczestników i utrwalaniu zdobotych umiejętności. Czekam na kolejne ocinki podcastu 🙂

Merytorycznie, mięsiście, na temat. Bardzo przydatne i konkretne treści zwracające uwagę na ważne elementy współpracy międzynarodowej. Polecam każdemu liderowi, managerowi, ale w zasadzie także wszystkim, którzy pracują z ludźmi lub w zespołach. Umiejętności, o których mówi Monika są uniwersalne dla wielu branż i stanowisk, a praca nad nimi znacząco może poprawić nasz komfort współpracy z osobami z innych srodowisk czy kultur.

Genialne treści pomocne w pracy nad swoimi kompetencjami!

Dziękuję za tę rozmowę, czekałam na taki temat.

Gratulacje 😊 Uwielbiam czytać Pani posty zawsze trafiają w moje potrzeby pracy z ludźmi 👍

Te podcasty to jest niesamowita wartość Monika! Słucham każdego z zachwytem i robiąc notatki 🙂

Monika Chutnik świetnie sie ciebie słucha 😍

Świetny wykład, super profesjonalna i z ogromną wiedzą Monika Chutnik. Pozdrawiam 🙂

Absolutnie super odcinek! Dużo już wiedziałam ze swoich doświadczeń, ale jeszcze długa droga przede mną w przypadku niektórych krajów. Dziękuję!

Współpraca międzykulturowa to mój konik od lat. W kontekście komunikacji z Brytyjczykami polecam odcinek podcastu O Krok Do Przodu w którym 🕊🇺🇦 Monika CHUTNIK i Katarzyna Romanowicz rozmawiają właśnie o tym, jak Polacy „odczytują” angielski feedback.

🎙 Moje podcastowe odkrycie ostatnich dni 2022 roku. Podcast O Krok Do Przodu tworzony przez 🕊🇺🇦 Monika CHUTNIK. W dużym skrócie o zarządzaniu i współpracy w międzynarodowym środowisku. Z mojego doświadczenia wynika, że różnice kulturowe i budowanie zrozumienia cross-border, to temat czasem pomijany w międzynarodowych organizacjach.
Gorąco polecam.